Rozmiar tekstu: A A A

Wydarzenia

Koniec roku szkolnego 2017/2018

24.06.2018, 22:38

SZANOWNI PAŃSTWO

DYREKTORZY, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI,

RODZICE,

DRODZY UCZNIOWIE

 

Dobiegł końca kolejny rok szkolny, rok mniej lub bardziej wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności.

W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowanych nowych wyzwań, dokonywania zmian, oceny perspektyw realizacji planów i marzeń.

Niech odebrane świadectwa i nagrody przypominają, że edukacja, to wspólna droga uczniów, nauczycieli i rodziców, a umieszczone tam oceny i opinie to znaki świadczące o tym jak układała się ta współpraca.

Uczniom gratulujemy sukcesów,  osiągnięć i cieszymy  się, że rozumiecie, jak wiele zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła, co przekłada się wprost na Wasz rozwój intelektualny, moralny i fizyczny.

Dziękujemy nauczycielom za całoroczny wysiłek i poświęcenie, za bezpieczne zakończenie pewnego pośredniego etapu swojej pracy.

Dziękujemy pracownikom administracji i obsługi za pracę, która może jest mniej zauważalna dla dzieci, ale jakże ważna dla realizacji zadań szkoły.

Dziękujemy rodzicom za współpracę ze szkołą.

Życzymy wszystkim aby tegoroczne wakacje były wesołe, beztroskie, ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień o którym można powiedzieć, że był to dobry dzień z dobrymi wspomnieniami.

Aby każdy z Was zagospodarował czas wakacji według własnych potrzeb i zainteresowań, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zasad, które w następnym roku szkolnym pozwolą z nowym zapasem sił, wspólnie tworzyć nowy rozdział historii poszczególnych placówek oświatowych i naszej gminy.

Przewodnicząca Rady Gminy                                                                                                       Wójt Gminy

Katarzyna Monika Milczarek                                                                                                      Krzysztof Dylicki    

 

 

 

Wydarzenia

Polecamy